Kołnierz do dachu na rąbek stojący SSX marki Rooflite+ – dlaczego warto go zainstalować

Kołnierz do dachu na rąbek stojący SSX marki Rooflite+ – dlaczego warto go zainstalować

Kołnierz to podstawowe akcesorium, dzięki któremu możliwa jest szybka i skuteczna obróbka okien dachowych. Wyżej wymieniony element umożliwia pomyślne połączenie okna z dachem. Coraz więcej osób decyduje się na wybór nowoczesnego i eleganckiego pokrycia dachowego, jakim jest blacha na rąbek stojący. Posiadasz dach na rąbek stojący? W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zainstalować kołnierz do tego rodzaju pokrycia. Zobacz!

Dlaczego warto zainstalować kołnierz do dachu na rąbek stojący? (pixabay).

Kołnierz na okno dachowe – sposób na izolację i udany montaż!

Kołnierz na okno dachowe umożliwia szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Wybierając wyżej wymieniony produkt, warto zwrócić uwagę na rodzaj pokrycia dachowego. Poniżej przedstawiamy podstawowe rodzaje kołnierzy uszczelniających ze względu na typ dachu.

  • Kołnierz do pokryć płaskich LSX – do tego typu pokryć zaliczamy niskoprofilowane dachówki, papy, gonty bitumiczne.
  • Kołnierz do pokryć falistych TFX – tego typu kołnierz powinien być wyposażony w odpowiedni fartuch aluminiowy, umożliwiający szczelne połączenie okna z dachem.
  • Kołnierz na rąbek stojący SSX – tego typu kołnierze powinny byś stosowane we wszystkich pokryciach dachowych z blachą na rąbek stojący

Kołnierz do dachu na rąbek stojący – dlaczego warto?

Kołnierz do dachu na rąbek stojący to dobre rozwiązanie dla pokryć metalowych typu „Click”.

Wiele osób stawiając na estetykę i styl, inwestuje w eleganckie, metalowe pokrycia dachowe. Decydując się na montaż okien dachowych, konieczne jest zainstalowanie specjalnego, przeznaczonego do blachy na rąbek stojący kołnierza, wyposażonego w długi fartuch, umożliwiający spójne i szczelne połączenie okna z dachem. Dzięki temu możesz być pewien, że montaż okien dachowych zakończy się po Twojej myśli i bez zbędnych uchybień!

Montując okno dachowe na metalowym pokryciu, warto zadbać o odpowiedni wystrój. Dlatego inwestycja w kołnierz uszczelniający z eleganckim, aluminiowym zakończeniem doskonale wpłynie na estetykę okien.

Kołnierz do dachu na rąbek stojący to narzędzie lubiane przez dekarzy ze względu na łatwą i mniej czasochłonną instalację. Dodatkowo produkt jest wykonany z materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, dzięki czemu możesz mieć pewność, że należycie spełni swoją funkcję, zabezpieczając okno i dach przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Kołnierz do okna na rąbek stojący SSX 114×118 S6A (budujemy.eu).

Zamontuj okno dachowe na metalowym pokryciu w kilku, prostych krokach!

Inwestycja w nowoczesny, aluminiowy kołnierz do dachu na rąbek stojący SSX marki Rooflite+  to sposób na udany montaż okna dachowego. Ciesz się wspaniałym widokiem okien dachowych i zamów kołnierz już teraz!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.