Jakie rolety na okno na upały?

Latem nasze wnętrze jest w dużym stopniu narażone na nagrzanie, skutkiem czego jest wysoka temperatura, powodująca dyskomfort. Chcesz zainwestować w rolety, które odpowiednio zredukują ilość wpadającego do Twojego wnętrza światła? Pragniesz zapewnić właściwą regulację temperatury w upalne dni? W niniejszym artykule przedstawiamy rolety, które doskonale sprawdzą się latem. Zobacz!

Sprawdź roletę zaciemniająco-plisowaną Velux DFD khaki!

Obejrzyj materiał video – Dakea PAA żaluzja pozioma – instrukcja montażu!

Jakie rolety w upalne dni? Pixabay.

Rolety zaciemniające – idealne na lato

Rolety zaciemniające to dobra alternatywa w letnie dni, gdyż są one zbudowane z materiału odpowiednio odbijającego światło. Dzięki temu możesz liczyć na zaciemnienie wnętrza. Roleta zaciemniająca uchodzi za produkt, który przepuszcza minimalną ilość światła.

Zobacz roletę zaciemniającą na okno dachowe beżową!

Sprawdź materiał video – Daeka DUA roleta zaciemniająca – instalacja!

Roleta solarna – na każdą porę roku

Kolejną roletą, która korzystnie spełnia swoją funkcję w upalne dni jest roleta solarna. Zasilana przez panel fotowoltaiczny roleta sukcesywnie zatrzymuje promienie słoneczne, zapobiegając nagrzaniu wnętrza na poddaszu. Dzięki temu latem temperatura pomieszczenia jest niższa niż na zewnątrz. Dodatkowo roleta ta posiada właściwości termiczne, dzięki czemu zapobiega wychłodzeniu zimą. Odpowiedni produkt na każdą porę roku!

Kolejnym produktem, który chroni przed promieniowaniem słonecznym latem i nagrzaniem poddasza jest markiza.

Sprawdź roletę solarną SSR!

Obejrzyj materiał video – Dakea SSR roleta zewnętrzna solarna – instalacja!

Roleta solarna SSR 134×140 U8A – budujemy.eu.

Rolety dzień i noc – ograniczone światło z polem widokowym

Kolejnym wariantem są rolety na okna dachowe dzień noc. Tego typu rolety nie zapobiegną całkowicie nagrzaniu, lecz ograniczą jego wpływ. Dzięki temu poczujesz przepływ chłodniejszego powietrza w otoczeniu. Dodatkowo rolety dzień/noc umożliwiają regulację ilości wpadającego światła, umożliwiając pole widokowe na zewnątrz. Dobry sposób na rozproszenie uciążliwego oświetlenia bez zasłaniania widoku krajobrazu za oknem.

Zobacz roletę zewnętrzną solarną Velux SSL!

Obejrzyj materiał video – Dakea MIA markiza termoizolacyjna – instrukcja montażu!

Ciesz się urokiem lata!

Lato nie musi być męczące, jeśli zainwestujesz w odpowiednią roletę na okno dachowe. Postaw na roletę solarną, markizę lub zaciemniającą roletę i ciesz się komfortem podczas słonecznych, upalnych dni!

Comments1

  1. Pingback: Rolety zaciemniające DUA – pasują do wielu marek okien dachowych - Budujemy.eu - Okna dachowe, markizy, rolety, moskitiery, wyłazy i materiały budowlane

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.