Altaterra – producent okien dachowych 

Altaterra produkuje i sprzedaje okna dachowe w 29 europejskich krajach, pod ponad 35 różnymi markami. Najbardziej rozpoznawalne marki to Dakea oraz RoofLITE+.  

Pierwsza skierowana jest do profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się instalacją okien dachowych, natomiast druga skierowana jest do użytkowników końcowych, którzy cenią dobrą jakość, atrakcyjną cenę oraz wygodę zakupu okien przez Internet. Pozostałe okna wytwarzane są pod markami własnymi naszych klientów i spotkać je można w praktycznie wszystkich kanałach dystrybucji tj. DIY (markety budowlane), profesjonalnych hurtowniach budowlanych specjalizujących się w sprzedaży pokryć dachowych a także u sprzedawców specjalizujących się w dystrybucji online.  

Okna dachowe i komfortowe akcesoria 

Okna dachowe produkowane przez Altaterra skierowane są do klientów poszukujących rozwiązań w średnim oraz budżetowym segmencie cenowym. Poza tradycyjnymi oknami do dachów skośnych, oferujemy także okna do dachów płaskich oraz szeroką gamę akcesoriów montażowych oraz poprawiających komfort codziennego użytkowania okna jak rolety czy moskitiery. W ofercie znaleźć można także nowoczesne rozwiązania jak np. elektrycznie sterowaną roletę zewnętrzną o zasilaniu solarnym.  

Misją Altaterra jest uczynienie okien dachowych przystępnymi cenowo, co sprawi, że więcej rodzin będzie mogło cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowszym klimatem w domu. Tę misję Altaterra z powodzeniem realizuje już od ponad 20 lat dbając jednocześnie o wpływ działań na środowisko, a także o ślad węglowy i odpowiedzialność społeczną. Intencją  firmy jest stworzenie zrównoważonego biznesu, który będzie zeroemisyjny do 2030 roku. Zrobili to w trzech głównych obszarach, w naszych działaniach, naszych produktach i naszych praktykach biznesowych, poprzez osadzenie strategii zrównoważonego rozwoju na wszystkich poziomach firmy w ciągu najbliższych ośmiu lat.  

Okna dachowe, rolety zaciemniające i markizy, moskitiery wiodących marek dostępne na budujemy.eu 

Altaterra działa zgodnie z certyfikacją FSC dotyczącą kontroli pochodzenia drewna używanego do produkcji, a pozostałe stosowane przez firmę surowce są pozyskiwane i przetwarzane w zrównoważony sposób.  

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.