Która roleta pasuje do mojego pokoju?

Rolety do okien dachowych są funkcjonalne, zapewniają realne korzyści, a także zdobią okno. Niezależnie od tego, czy celem jest powstrzymanie przedostawania się owadów do środka, czy zaciemnienie pokoju, istnieje możliwość doboru rolety dostosowanej do każdego projektu. Oto lista rolet dostępnych w naszym sklepie.

Rolety zaciemniające – pomimo braku warstwy odbijającej światło, dzięki zewnętrznej gumowej warstwie w białym kolorze, rolety te zatrzymają światło i ograniczą nagrzewanie się pomieszczenia.

Markizy – Najlepszym sposobem na ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń na poddaszu są markizy. Markizy są montowane na zewnątrz nad oknem i zatrzymują znaczną część ciepła zanim dotrze do szyby okna obniżając tym samym temperaturę w pomieszczeniu o jakieś 2-3 stopnie. Z racji tego, że markizy są montowane na zewnątrz, można je połączyć z roletą wewnętrzną, jeśli jest taka potrzeba.

Żaluzje – nadadzą oknom prosty, minimalistyczny i nowoczesny wygląd. Dzięki łatwej regulacji kąta listew zyskuje się pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pokoju. Można dodać to popularne rozwiązanie do swojego okna dachowego Rooflite  lub wybrać korzystną cenowo uniwersalną żaluzję, która pasuje do różnych rodzajów okien dachowych także innych producentów. Idealne do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka.

Rolety zewnętrzne solarne
Montowane na zewnątrz okna rolety zewnętrzne  mają szereg praktycznych korzyści; dokładnie kontrolują ilość wpadającego światła, a także zapewniają dodatkowe zabezpieczenie.

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne solarne, sterowane za pomocą pilota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *