Jak dobrać odpowiedni rozmiar rolety do okna dachowego?

Na szczęście wybór odpowiedniego rozmiaru rolety jest prosty. Na oknie dachowym każdej marki znajduje się numer seryjny lub kod, który odpowiada temu samemu kodowi rozmiaru rolety. Muszą do siebie dokładnie pasować, aby zapewnić zgodność rolety.

Aby znaleźć kod lub numer seryjny okna dachowego Rooflite, Dakstra, Dakea, Magnetic, Aura, Roofart, Solstro należy po otwarciu pociągnąć skrzydło okna do siebie. Tabliczka znamionowa znajduje się na górnej części skrzydła.

Rolety zewnętrzne solarne

Rolety zewnętrzne Rooflite oszczędzają energię, zmniejszają poziom hałasu oraz podnoszą bezpieczeństwo w domu. Roleta zewnętrzna może również chronić okno dachowe w trudnych warunkach atmosferycznych.

Ta roleta zapewnia efekt całkowitego zaciemnienia i oferuje wysoki poziom ochrony w każdym klimacie i o każdej porze roku.

Opuszczona roleta zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, a także chroni okno przed spadającymi przedmiotami.

Rolety zewnętrzne marki Rooflite są wykonane z aluminium odpornego na zniszczenie, zapewniającego żywotność bez względu na porę roku i pogodę. Rolety zewnętrzne przesuwają się po prowadnicach z lakierowanego aluminium. Kiedy nie są używane mogą zostać automatycznie ukryte w górnej obudowie, która jest zintegrowana z oknem.

Ta roleta jest dostępna tylko w opcji zasilania energią słoneczną.  Rolety Rooflite  są objęte 2-letnią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *